+972 3-5510513
ישראל, חולון, רבינוביץ 5 דירה 1
(מפה)
9:00 - 18:00, 16:00 - 19:00
אורי
בבייב
מרפאת שיניים של ד\"ר בבייב
מרפאת שיניים
רבינוביץ 5 דירה 1
חולון
ישראל
+972 3 5510513
+972 3 5518283
דף הביתאודותנוצוות מרפאהתעודותצור קשרמאמריםלפני אחרי

שיקום הפה

 

הרעיון המרכזי העומד מאחורי פרוצדורה שיקומית היא להחזיר את פה המשתקם לצורה הטבעית שלו, בהיבט אסתטי, תפקודי והיגייני כך שהמשתקם יחוש נוחות ושביעות רצון, המצב הבריאותי במשנן ישתפר פלאים ועין לא מקצועית לא תבחין בהליך הנעשה.

שיקום הפה הינו תחום התמחות אסתטית ברפואת השיניים אשר תפקידו לענות על צרכים קוסמטיים וכן על צרכים תפקודיים של אכילה ודיבור. התחום הינו רחב ומציע מגוון פתרונות לבעיות שנגרמו בעיקר עקב בריאות ירודה, הזנחה, טיפולים לקויים או פגמים אסתטיים,  החל מהפתרונות הפשוטים כגון סתימות, כתרים, הלבנת שיניים ועוד, עד לפתרונות מורכבים יותר הכוללים גשרים (יחידת כתרים), השתלות שיניים, תותבות ועוד.

תהליכי שיקום הפה מלאי אפשרויות טיפול ומתחדשים ללא הרף. קיימת דרישה ללמידה בלתי פוסקת ועדכון שוטף בהליכים, שימוש ואימוץ טכנולוגיה חדשנית, ניסיון מקצועי וכמובן רמת רגישות, סובלנות ואמפתיה למטופל. אשר כולם, כאינטגרציה יובילו לשביעות רצון של דרישות המשתקם והרופא המשקם יחדיו.

כל זאת ויותר, מתקיים במרפאת השיניים של ד"ר בבייב, ייחודה של מרפאתנו מתבטא בניסיון רב של מעל 20 שנה של הצוות המקצועי, יכולת אבחון בעלת דיוק מירב על ידי שימוש בציוד מקיף והתייעצות עם מומחה פה ולסת דר' לדרמן שלמה, בעיקר בהתמודדות עם סוגי טיפולים מורכבים וכצוות, הגעה לתוצאה האופטימלית ביותר.

תהליך השיקום במרפאתנו מתחיל מקביעת התייעצות אצל ד"ר בבייב, על מנת לקבל חוות דעת מקצועית,  המקיפה את מידע על מכלול אפשרויות הטיפול המתאימות למקרה הנוכחי. האבחון מתחיל מבדיקה קלינית ראשונית בכדי לקבל הבנה מקדימה על המצב  ומלווה בצילומי רנטגן של השיניים המדוברות על מנת לקבל ראייה כוללת. המרפאה מאובזרת בכל הכלים והמכשירים המתקדמים, מכשירי הרנטגן הינם בעלי טכנולוגיה דיגיטלית אשר מורידה את רמת הקרינה ב-90% ממכשיר רנטגן רגיל. כמו כן, שימוש בסורק תלת מימד דיגיטלי מאפשר לקיחת מטבעים לכתרים מבוססי צילומים בלבד, אשר יעילים יותר ומקצרים את אורך הטיפול משמעותית.

בשלב הבא, לאחר הטמעת המושג התפיסתי של התהליך השיקומי, בעזרת הדמיה ממוחשבת, למטופל ישנה הזדמנות לצפות בו ולקבל מושג מוחשי על הטיפול הנעשה בפועל. כמו כן, למרפאה אלפי מטופלים מרוצים אשר שמחים לשתף את תוצאות טיפוליהם עם מטופלים המעוניינים להשיג תוצאות זהות, לכן, בפגישת הייעוץ למטופל ניתנת הזדמנות להתבונן בתיק עבודות של מגוון רב של טיפולים עדכניים על מנת להגיע לתיאום ציפיות עם הרופא המטפל ובחירת האפשרות המתאימה ביותר למטופל האינדיבידואלי.

במסגרת טיפולים שיקומיים, מוצעים כתרים אשר מתלבשים על שיניים קיימות בחלל הפה מסיבות אסתטיות, מחסור בשיניים או כחיזוק שן לאחר שעברה טיפול שורש. בעבר, היה נהוג לבצע כתרים על בסיס ממתכת שלאורך זמן הייתה נגלית בגבולות החניכיים., מרפאתנו עוקבת אחר הקידמה הטכנולוגית ולכן משתמשת בכתרים על בסיס זירקוניה שהיא הקרמיקה / חרסינה החזקה ביותר בכל השווקים הדנטליים כיום.­­­­ בסיסה הוא לבן ובכך גורמת לכתר להראות כשן טבעית, מתקבלת על ידי החניכיים בצורה טבעית ללא דלקות, עומדת בעומס לעיסה אדיר ומהווה פתרון מצוין לטיפול אסתטי בשיניים קדמיות שנראות בחיוך.

כמו כן, שיטה נוספת להשלמה אסתטית של שן טבעית עם תוצאות דומות של כתר זירקוניה ללא הצורך בהורדת חומר שן רב מדיי, והבאתה לתוצאות אסתטיות טבעיות הינה על ידי חומר מרוכב (קומפוזיט) בצבע הטבעי של השן כשהיתרונות בשיטה זו הם עלות אשר מהווה רבע מעלות כתר זירקוניה וכן שההשלמה מתחברת ישירות לשן הקיימת על ידי הורדה מינימאלית של חומר שן.

תמונות להמחשת שתי השיטות, מוצגות בגלריה כאן.

עוד בטיפולים שיקומיים, במצב חוסר שיניים קיים או מצב של שיניים ניידות אשר אינן במצב תקין, מקובל לבצע כתרי חרסינה המולבשים על גבי שתלים דנטליים, אשר מוברגים לתוך העצם במקום שורש שן טבעי ומהווים תחליף מתקדם, חזק ועמיד לשורש השן הטבעי לאורך כל החיים.

 כמו כן, קיימת אפשרות טיפול בעזרת תותבת על גבי שתלים, אשר הינה תותבת חלקית להוצאה המולבשת על 2-6 שתלים דנטליים, התותבת החלקית להוצאה נוחה ביותר הן למטופל והן לרופא המטפל. למטופל, גישה נוחה לשמור על הגיינה טובה באיזור, בכדי לאפשר תנאים טובים לשתלים הדנטליים על ידי המנעות מדלקות חניכיים ובכך שימורם במצב תקין לאורך זמן. במקביל, לרופא המטפל, גישה נוחה לבדיקת האיזור המטופל. במצב שבו חסרות יותר שיניים, למטופל אפשרות לבצע גשר חרסינה על גבי שתלים, אשר הינו יחידת כתרים מחוברים מחרסינה, המודבקת המבנים המהווים תווך בין הגשר לשתלים הדנטליים. כמובן יש לציין, כי ניתנת אפשרות טיפול המשלבת את כל השיטות- כתרי או גשרי חרסינה על גבי שתלים יחד עם תותבת חלקית להוצאה על גבי שתלים.

תמונות להמחשת כל האפשרויות השיקומיות על גבי שתלים ניתן לצפות בגלריה כאן.

מרפאת השיניים של ד"ר בבייב מיומנת בכל תחומי רפואת השיניים וכוללת רופאים מומחים מן השורה הראשונה, כך שניתנת למטופל אפשרות להיוועץ ולקבל חוות דעת וטיפולים ברמת איכות גבוהה ביותר. כל זאת, יחד עם תחושת המשפחתיות והאווירה החמה שמטופלים חווים אצלנו, מביאים לידי תוצאות מושלמות הן במראה והן בתחושה.

ישראל, חולון, רבינוביץ 5 דירה 1
(מפה)
לקבוע תור
מפה - ישראל, חולון, רבינוביץ 5 דירה 1