+972 3-5510513
ישראל, חולון, רבינוביץ 5 דירה 1
(מפה)
9:00 - 18:00, 16:00 - 19:00
אורי
בבייב
מרפאת שיניים של ד\"ר בבייב
מרפאת שיניים
רבינוביץ 5 דירה 1
חולון
ישראל
+972 3 5510513
+972 3 5518283
דף הביתאודותנוצוות מרפאהתעודותצור קשרמאמריםלפני אחרי

מכשור רפואי במרפאה

רנטגן דיגיטלי: מכשיר פנורמי חדיש דיגיטלי, צילום רנטגן על ידי סורק דיגיטלי  של DURR VISTA SCAN ועד מצלמה אינטרה אורלית יתרונות של כל זה במרפאה

 

אנחנו חיים בעולם מתקדם, בו הטכנולוגיה תופסת מקום מרכזי. הקידום מאפשר לאנושות להגיע להשגים רבים יותר ולאפשר להם יתר הצלחה ויתר נוחות. במרפאתו של ד"ר בבייב יודעים לנצל את האמצעים הללו לרשות המטופלים, לאפשר להם להגיע להשגים יותר טובים ולמקומות הרבה יותר מתקדמים.

איך אנחנו עושים את זה? במאמר שלפנינו.

 

1. מכשיר פנורמי חדיש דיגיטלי

כל טיפול שיניים מורכב דורש צילום של מבנה הפה של הלסת ושל כל המערך כולו. על רופא השיניים לקבל ידע מקיף על המצב ולדעת את מבנה הלסת של המטופל מכל ההבטים. לשם כך שולח הרופא את המטופל לבצע צילום פנורמי, אבל פעם הדבר היה דורש סדרה של צילומים ארוכה ומתישה במיוחד. היום אפשר בעזרת מכשיר פנורמי חדיש דיגיטלי לבצע את כל אותם הצילומים אבל הרבה יותר בקלות. בעזרת מכשור מתקדם מצלמים מהר ובצורה יסודית את כל הלסת ומקבלים את הנתונים על המסך.

 

2. צילום רנטגן על ידי סורק דיגיטלי  של DURR VISTA SCAN

עד היום כאשר מטופל נזקק להתקין כתר בשיניו היה הרופא צריך לקחת מידות של השן בצורה טכנית. הוא היה מניח חומר רך על גבי השיניים ומשאיר אותו לייבוש. בעזרת חומר מפסל זה היתה מתקבלת צורה של תבנית השן ונשלחת למעבדת שיניים. לפעמים ההתאמה לא היתה מצליחה במאה אחוז ואז היה צורך למדוד ולהשיב אותה למעבדה לשיפוץ נוסף. לא פעם היה מטופל מגיע פעם ועוד פעם כדי למדוד את הכתר ולראות אם הפעם זה יצא מוצלח. בעזרת צילום רנטגן על ידי סורק דיגיטלי  של DURR VISTA SCAN אפשר לחסוך הרבה מן התהליך הזה. הסורק מאפשר ליטול דגם של השן על ידי צילום בלבד ולהעביר את התוכנה אל מעבדת השיניים. כך אפשר לעבוד ללא שום פגם ולקבל דגם של כתר מדויק להפליא.

 

3. מצלמה אינטרה אורלית

בעזרת מצלמה זאת ניתן לעשות צילומים רבים כולל ווידאו בתוך הפה ממש ולהציג את התמונות על גבי מסך מוגדל. כך יכול המטופל עצמו להבין על מה הרופא מדבר, לראות את מצב השיניים שלו ואת התכנית שהרופא מסביר. השיניים שלו הם לא משהו נסתר בתוך הפה, הם נמצאים על המסך שמולו והכל ברור ונהיר ביותר.

 

מרפאת שיניים של ד"ר בבייב

במרפאתו של ד"ר בבייב שמים דגש על התקדמות הטכנולוגית לטובת המטופלים. כאן מיישמים את כל השיטות החדשניות ביותר כדי להביא לרווחת המטופלים. כל היישומים הללו של מצלמה אינטרה אורלית, מכשיר פנורמי חדיש דיגיטלי, וצילום רנטגן על ידי סורק דיגיטלי, ועוד הרבה מעבר לכך נמצאים במרפאה שלנו ומשרתים את המטופלים לנוחיותם הרבה.

כי כאן שמים את רווחתו של המטופל בקדמת הבמה, זה הכי חשוב וזה העיקר!

ישראל, חולון, רבינוביץ 5 דירה 1
(מפה)
לקבוע תור
מפה - ישראל, חולון, רבינוביץ 5 דירה 1