+972 3-5510513
ישראל, חולון, רבינוביץ 5 דירה 1
(מפה)
9:00 - 18:00, 16:00 - 19:00
אורי
בבייב
מרפאת שיניים של ד\"ר בבייב
מרפאת שיניים
רבינוביץ 5 דירה 1
חולון
ישראל
+972 3 5510513
+972 3 5518283
דף הביתאודותנוצוות מרפאהתעודותצור קשרמאמריםלפני אחרי

השתלת שיניים ממוחשבת

השתלת שיניים מהווה אמצעי מתקדם למצב של שיניים חסרות. כאשר באמצעות התפתחויות טכנולוגיות בשנים האחרונות, כיום עומדת למטופל אפשרות להשלמת אותן שיניים בדרך הנעזרת במערכת ממוחשבת האוספת מידע בצורה יעילה יותר, משפרת בצורה משמעותית את שלב התכנון והביצוע ובכך מציעה חוויה קלה ונעימה יותר למטופל.

 

השתלת שתלים דנטליים ידועים כפתרון המודרני להשלמת שיניים חסרות. שתל הוא בורג מתכתי העשוי לרוב מטיטניום ומשמש כמשענת לשיקום על גביו באמצעות כתרים, גשר שהוא יחידת כתרים או/ו תותבות. מרפאת השיניים של ד"ר בייב מומחית בפרוצדורת השתלת השיניים ושיקומם מעל 25 שנה, המאמצת לחיקה את העדכונים האחרונים ביותר בתחום, על ידי השתלמויות, מעקב אחר מחקרים אקדמיים באופן שוטף והשתתפות בכנסים של רפואת השיניים.

 

על מנת לבחור בשיטת טיפול זאת, על המטופל לעבור בדיקה מקיפה הכוללת בדיקה קלינית של המצב הקיים, בחינת מצב החניכיים ומסת העצם. כל אותו המידע שמטרתו לשרת את הרופא המטפל בהחלטה אם שתל הוא הטיפול המתאים ואם כך, אם הוא יוכל לשרת את השיקום הרצוי, הנבדק באמצעות פרמטרים כגון אורך השתל, רוחבו, מיקומו וזווית ההחדרה. הבדיקה מלווה בצילומי רנטגן במרפאה ואם מתעורר צורך, צילומי C.T  במכון צילום חיצוני.

 

עולם השתלות השיניים עבר התפתחות טכנולוגית נרחבת בשנים האחרונות וכעת מאפשר למטופלים להנות מטיפול איכותי, עדין וכמה שפחות פולשני על ידי סיוע של מערכות ממוחשבות המשלבת את הגורם האנושי, הטכנולוגיות הקיימות ומייעלת משמעותית את שלב התכנון והביצוע. בחינת מצב הלסת מצריך שימוש בציוד מתקדם על מנת להבין איך נראית כל נקודה בלסת, ציוד אשר מרפאת השיניים של ד"ר בייב עושה בו שימוש שנים ומרוצה מההצלחה של שילוב המכשור בזמן ההליך.

 

 לאחר איסוף המידע הראשוני ובחירה בחלופת השיקום המתאימה ביותר למקרה המדובר, נלקחות מידות של לסתות המטופל באמצעות סריקה תלת מימדית של פה המטופל והלסתות, יוצרת מודל המשמש כסד הנחייה (GPS  של הלסתות) המאפשר לבחון פרמטרים שונים הנוגעים לטיפול ללא צורך בנוכחות המטופל. בשלב התכנון הראשוני, המודל נשלח ישירות למעבדת השיניים, תפקיד טכנאי השיניים במעבדה הוא למקם את השיניים במקום הרצוי מבחינה שיקומית ולאחר מכן, לבחון את הסד שיצר באופן מוחשי, בפה המטופל יחד עם התבוננות במבנה האנטומי של הלסת. בעקבות זאת, יישלח המטופל לצילום C.T  כשהיתרון בשלב זה הוא שהצילום יתבצע יחד עם המודל השיקומי שנבנה במיוחד עבורו. מידע זה, מועבר לתוכנת מחשב וכבר בשלב זה, הרופא המטפל מחליט על המקום המדויק למיקום השתלים בלסת, עומק וזווית ההחדרה להתאמה מיטבית לצורת השיקום הנבחרת.

 

בסיום תהליך התכנון, נבנה המודל מחומר פלסטיק כשבתוכו ממוקמים השתלים בזווית הנבחרת, מודל אשר משמש ככלי עזר בפרוצדורת ההשתלה עצמה, המנחה את הרופא המטפל על ידי הנחת הסד בפה הממשי של המטופל, קדיחה דרך החורים הקיימים בו והחדרת השתלים דרכם.

צוות המרפאה של ד"ר בייב מלווה את מטופלינו מקרוב לאורך כל התהליך. ד"ר בבייב ממליץ לפני כל החלטה, להגיע לייעוץ לצורך התרשמות וקבלת כל המידע הנחוץ, תוך כדי שצוות סייעות הרופא שיניים מוכנות ומזמינות מתעניינים בטיפולים אותם אנו מציעים ומטופלים קיימים לענות על כל שאלה בטלפון לפני הטיפול, במהלכו ואחריו.

ישראל, חולון, רבינוביץ 5 דירה 1
(מפה)
לקבוע תור
מפה - ישראל, חולון, רבינוביץ 5 דירה 1