+972 3-5510513
ישראל, חולון, רבינוביץ 5 דירה 1
(מפה)
9:00 - 18:00, 16:00 - 19:00
אורי
בבייב
מרפאת שיניים של ד\"ר בבייב
מרפאת שיניים
רבינוביץ 5 דירה 1
חולון
ישראל
+972 3 5510513
+972 3 5518283
דף הביתאודותנוצוות מרפאהתעודותצור קשרמאמריםלפני אחרי

יישור שיניים – המומחיות של ד"ר בבייב!‏

יישור שיניים – המומחיות של ד"ר בבייב!

 

השיניים הקבועות אשר מתחילות לבקוע בסביבות גיל 6, לא תמיד בוקעות בקו ישר, ולעיתים נצר מראה של שיניים עקומות. לכן, הרבה מאד אנשים, בעיקר בני נוער אך גם מבוגרים, מעוניינים לעבור טיפול של יישור שיניים בצורה יעילה ומקצועית, שתעניק להם מראה אסטטי יותר לפה, וגם תמנע התפתחות של עששת ושל בעיות שיניים אחרות. במרפאה של ד"ר אורי בבייב תוכלו לבצע יישור שיניים עם ד"ר ליאורה בבייב במגוון שיטות יעילות ובצורה המקצועית ביותר.

 

שיטות של יישור שיניים

 

השיטה הקלאסית – השיטה המוכרת לרובנו היא השיטה הקלאסית, שבה מצמידים לשיניים קוביות מתכת רגילות או שקופות, אשר מחוברות ביניהן בחוט ברזל המחוזק בגומיות. החוט, שנוטה להתיישר, מושך אחריו, בעזרת הלחץ של הגומיות, את השיניים, כאשר הרופא דואג לזוויות הנכונות על מנת ליצור את הצורה הנכונה של הלסת.

 

שיטת דאמון – שיטה זו היא שיטה ייחודית הדומה לשיטה הקלאסית, אלא שחוט המתכת ננעל בעצמו על הקוביות, ללא צורך בגומיות. בשיטה זו קל יותר לשמור על היגיינת הפה בזמן הטיפול, הגומיות אינן מפריעות לניקיון, ובנוסף, היישור נכון יותר, משום שהלחץ על השיניים אחיד יותר.

 

שיטת אינוויזליין – שיטה ייחודית זו מתבצעת ללא הדבקה על השיניים כלל. אחת למספר שבועות יוצר רופא השיניים סד שקוף אשר מתלבש על השיניים ויוצר בהן תזוזה. כאשר השיניים משלימות את התזוזה – מחליפים את הסד. שיטה זו אסטטית במיוחד, וגם בריאה יותר מהשיטות האחרות, משום שניתן להסיר את הסדים בזמן האוכל ובזמן צחצוח השיניים, כך שקל מאד לשמור על היגיינת הפה בזמן הטיפול.

 

המרפאה של ד"ר אורי בבייב

 

המרפאה של ד"ר אורי בבייב מתמחה בכל הסוגים של טיפולי השיניים, מהפשוטים ביותר ועד למורכבים ביותר. ד"ר ליאורה בבייב עוסקת בתחומים של יישור כבר למעלה מ-10 שנים. ד"ר ליאורה בבייב מבצעת יישור שיניים בכל השיטות, ובמיוחד בשיטת דאמון ובשיטת הסדים השקופים, אשר מעניקים יעילות גבוהה במיוחד לטיפול.

 

רוצים לבצע יישור שיניים? בואו לקבל ייעוץ על השיטה המתאימה לכם ביותר, ואת הטיפול המקצועי ביותר, במרפאה של ד"ר אורי בבייב!

ישראל, חולון, רבינוביץ 5 דירה 1
(מפה)
לקבוע תור
מפה - ישראל, חולון, רבינוביץ 5 דירה 1