+972 3-5510513
ישראל, חולון, רבינוביץ 5 דירה 1
(מפה)
9:00 - 18:00, 16:00 - 19:00
אורי
בבייב
מרפאת שיניים של ד\"ר בבייב
מרפאת שיניים
רבינוביץ 5 דירה 1
חולון
ישראל
+972 3 5510513
+972 3 5518283
דף הביתאודותנוצוות מרפאהתעודותצור קשרמאמריםלפני אחרי

יישור שיניים מבוגרים

למה מבוגרים בוחרים יותר באופציה יישור שיניים לעומת טיפול אחר ולדבר על שיטות מודרניות כמו INVIZALAIN

 

גם למבוגרים מגיע לחייך מכל הלב!

יתר ויותר מבוגרים חשים צורך לבצע טיפול של יישור שיניים. אם פעם חשבו שזה מתאים רק לילדים הרי שהיום זה לא כך. הטכנולוגיה המתפתחת מאפשרת גם לאנשים מבוגרים להגיע אל יישור שיניים יפה ומדויק, וכל מי שרוצה יכול לעשות את זה עכשיו.

אלו טיפולי שיניים מוצעים למבוגרים? כיצד מסייעות שיטות שונות להגיע לכך? ומהי שיטת INVIZALAIN? כל מה שצריך לדעת אודות יישור שיניים למבוגרים - במאמר שלפנינו.

 

יישור שיניים למבוגרים

לא מוזר היום לפגוש אדם בוגר המרכיב על שיניו מכשיר ליישור שיניים. הדבר כבר מקובל היום עד שהוא כבר לא מושך אפילו תשומת לב מאף אחד. כי יותר ויותר אנשים מעדיפים לעשות את זה ולהשלים לעצמם פערים מן הילדות. לפעמים הם לא עשו זאת בהיותם צעירים בגלל קושי כלכלי, או בגלל שהשיניים היו אז במצב יותר טוב. כאשר הם מוצאים את עצמם בגיל בוגר במצב כל שהוא בחיים הם מרגישים שהם רוצים לפתור לעצמם את הבעיה האסטטית ממנה הם סובלים משך זמן כה רב. לשם כך הם פונים אל אורתודנטים לבדוק אפשרות של יישור שיניים. לשמחתם הרבה מתברר שהיום זה אפשרי.

 

 

למה דווקא היום?

האופציה של יישור שיניים למבוגרים נעשית יותר מתאימה עקב התפתחות הטכנולוגיה. דברים שונים שלא היו מעשיים בעבר הפכו להיות היום פופולריים ואפשר להשיג אותם. כל מיני מצבים רפואיים שלא יכלו להם בעשור הקודם, היום מתגברים עליהם בעזרת מכשור מתקדם. כך יכולים רופאי השיניים להציע לכל אותם מתבגרים תוכנית טיפולית הגיונית ומתחשבת שתאפשר להם להנות משיניים ישרות ובריאות לאורך זמן.

הנה לדוגמא מציעה מרפאתו של ד"ר בבייב סמוכות מיוחדות ליישור שינים. זה מחליף את הקוביות הרגילות שהיינו רואים בקרב כל בני הנוער. אדם בוגר שלא רוצה להתהלך ברחוב עם קוביות מקשטות את פיו, יכול להתקין ביפיו סמוכות נסתרות ליישור שיניים ואף אחד אפילו לא ידע שהם נמצאים שם. זה יקל עליו את ההחלטה להתחיל בטיפול, ובודאי מבחינת ההרגשה הטובה זה הרבה יותר יעיל.

 

שיטות טכנולוגיות ו-INVIZALAIN

מיטב השיטות המתקדמות מובילות אל ישור שיניים למבוגרים:

1. שיטה לינגואלי - הטיפול הזה מאפשר להסתיר את הגשר אשר מותקן על השיניים בתוך הלסת הפנימית. בהתחלה התקן יכול להפריע כיון שהוא נפגש עם הלשון ויוצר פציעות ואי נוחות, אבל אחרי שמתרגלים אפשר בהחלט להשאר עם זה לאורך זמן ללא קושי או שיבושי דיבור. הגשר עושה את אותה עבודה כמו הקוביות החיצוניות רק בהבדל קטן-גדול שהוא לא נראה.

2. INVIZALAIN - זוהי שיטה מתקדמת של יישור שיניים שמיושמת במרפאתו של ד"ר בבייב. השיטה הזו היא למעשה פריצת דרך בכל מה שקשור אל יישור שיניים ומהווה עבור המטופלים בשורה נפלאה. מדובר במעין פלטות שמתלבשות על הלסת כולה ושקופות לחלוטין, אפשר להסיר אותה בזמן אכילה או לצורך ניקוי וצחצוח, והם אינם מפריעות לשום דבר. עם הפלטות הללו משיגים כעבור זמן שיניים ישרות ונפלאות לכל החיים.

 

אתם מוזמנים לקבל עוד עדכונים על INVIZALAIN ועוד, במרפאה של ד"ר בבייב!

 

 

ישראל, חולון, רבינוביץ 5 דירה 1
(מפה)
לקבוע תור
מפה - ישראל, חולון, רבינוביץ 5 דירה 1