+972 3-5510513
ישראל, חולון, רבינוביץ 5 דירה 1
(מפה)
9:00 - 18:00, 16:00 - 19:00
אורי
בבייב
מרפאת שיניים של ד\"ר בבייב
מרפאת שיניים
רבינוביץ 5 דירה 1
חולון
ישראל
+972 3 5510513
+972 3 5518283
דף הביתאודותנוצוות מרפאהתעודותצור קשרמאמריםלפני אחרי

טכנולוגיות

הקדמה- אימוץ טכנולוגיות דנטליות מן השורה הראשונה הינם תנאי הכרחי להענקת טיפול מקצועי ואיכותי. ד"ר בבייב וצוות הרופאים במרפאתנו משקיע בלימוד מתמיד של שיטות ריפוי חדשניות ולכן במרפאתנו, נעשה שימוש בטכנולוגיות לא סטנדרטיות, העומדות בחזית הקידמה הטכנולוגית של רפואת השיניים העולמית.

 

תחום הרפואה ורפואת השיניים הדנטלית בפרט,  הינם תחומים אשר דורשים אימוץ אמצעים טכנולוגיים חדשניים, על מנת שהצוות הרפואי יוכל להעניק את הטיפול והשירות מן השורה הראשונה. מטרת השימוש בעזרים טכנולוגיים הינה לחדד את היכולת המקצועית, המתבטאת ביכולת אבחון דנטלית מדויקת, בניית תכנית טיפול נכונה ומתאימה למטופל האינדיבידואלי ומעקב אחר התהליך ותוצאותיו.

 

בתור מרפאת שיניים מומחית בכל תחומי רפואת השיניים, אנו שמים דגש רב על שיפור מתמיד של טכניקות הטיפול המוצעות למטופלינו, כאשר אנו רואים בהיבט הטכנולוגי, חלק בלתי נפרד מהענקת טיפול באיכות הגבוהה ביותר. בתור מנהל המרפאה, לד"ר בבייב מדיניות ברורה, לגבי הטכנולוגיות אותן הוא בוחר להכניס לשימוש במרפאתו. המכשירים הנבחרים, הינם מכשירים אשר עברו בחינה והרצה קפדנית והוכיחו עצמם מבחינת יכולות לאורך זמן.

 

מרפאתנו מאובזרת במכלול הכלים והמכשירים המתקדמים ברפואת השיניים אשר הינם אופטימאליים מקצועית ומהווים את החלופה הבריאה ביותר למטופל. אנו מתחייבים לספק חוויה טיפולית ושירותית ברמה הגבוהה ביותר לאורך כל הליווי, כשבריאות וניקיון הינם בראש סדר העדיפויות. מרפאת השיניים של ד"ר בבייב הינה ממוחשבת על מנת להבטיח זמינות נתונים ואבטחה מלאה. אנו דואגים לתנאי נוחות מירביים בעזרת יחידת הושבה למטופל באיכות הגבוהה ביותר המספקת תמיכה מלאה לגב בשכיבה ממושכת. כמו כן, ברשותנו מכשירי סטריליזציה מתקדמים האחראיים על נקיון הכלים במרפאה בשיטה המשמידה את כל אשר בא במגע עם הכלים.

ברשותנו מכשירי צילום אינטרה ואקסטרה אוראליים מן השורה הראשונה, הנבחרו בקפידה רבה והציגו תוצאות מבטיחות טרם נכנסו לשימוש קבוע על מטופלינו:

  • מכשיר רנטגן לצילומים אינטרה אוראליים המופעל על ידי סנסור דיגיטלי ובעל טכנולוגיה ייחודית אשר מורידה את רמת הקרינה ב-90% ממכשיר רנטגן רגיל, ללא צורך בפיתוח הצילום ובזכות זאת, הזדמנות להצגה מיידית של תוצאות הצילום למטרות אבחון, מעקב וככלי עזר בזמן הטיפול.
  • מכשיר רנטגן לצילום פנורמי, הנודע ביותר של חברת Plameca המציג צילום מיידי מקיף של כל חלל הפה, בכדי לקבל תמונה כוללת של המצב.
  • מצלמה אינטרה אוראלית שמבצעת צילומים סטטיים וצילומי ווידאו של השיניים מתוך הפה, על מנת שהמטופל יוכל לנקוב על צג מסך גדול, ביתר קלות בפגמים מסוימים אותם הוא רוצה לתקן, לצורך צילום מצב "לפני" ו"אחרי" ושנדרשת העברת הצילומים לחברת הביטוח או אל רופא מומחה אליו הפננו.
  • מצלמה דיגיטלית שתפקידה בצילומים חיצוניים של הפה לצורך צילום מצב "לפני ו"אחרי".

בזכות צג מחשב גדול המותקן ישירות בחדר הטיפול, למטופל ישנה גישה נוחה בזמן אמת לצפייה בצילומי הרנטגן הנעשים לו, באיכות גבוהה ללא צורך בהגעה למכון צילום וכן ניתנת הזדמנות לרופא המטפל להסביר ולהדגים על השיניים המדוברות בכדי לגרום למטופל שלנו להיות חלק פעיל מהתוכנית.

 

בנוסף לזאת, מרפאתנו פועלת על מנת להבטיח למטופלינו טיפולי שיניים עדינים ככל הניתן, מניעת כאבים, ריפוי והחלמה מהירים לאחר הטיפול. בעקבות כך, בחרנו להכניס לשימוש מכשיר הרדמה מקומית ממוחשב, מאושרת ארגון הבריאות של ארה"ב FDA מאת חברת WAND הידועה. ייחודה מתבטא בקיצור הפעולה, מניעת כאבים מיותרים, אינו מצריך הרדמה של חצי לסת כפי שהיה נהוג עם המזרק המכאני הסטנדרטי וזירוז תפוגת ההרדמה לאחר הטיפול, כל זאת תוך כדי מתן הרדמה אפקטיבית. השיטה המופעלת הינה על ידי טפטוף חומר ההרדמה בקצב איטי של טיפה אחת כל שתי שניות, בעזרת כך, חומר ההרדמה משתחרר בלחץ נמוך בהרבה ממזרק ההרדמה המכאני. בנוסף לזאת, מותקנות אצלנו טלוויזיות  בעלות מסך גדול הן בחדר המתנה והן בחדר הטיפולים ישירות מול המטופל, על מנת להעניק חוויה מהנה ומרגיעה ככל הניתן.

 

כמו כן, אנו משתמשים במרפאתנו בטכנולוגיה פורצת דרך אשר נכנסה לשימוש בשנים האחרונות בכל תחומי החיים והיא סורק תלת מימד דיגיטלי, אשר מאפשר לרופא המשקם להמנע לחלוטין מלקיחת מטבע פיזי לכתרים מפה המטופל ובמקום זאת, להפעיל צילום על חלל הפה והעברת המטבע הדיגיטלי ישירות למעבדת השיניים. לנוכח זאת, מתאפשרת עבודה מדויקת יותר ללא עיוותים, לרופא המטפל יש הזדמנות להבחין באופן מיידי בפרטים הנדרשים בזמן שהמטופל עדיין ישוב בכיסא וכמובן, סיום הטיפול בזמן קצר יותר מן הרגיל.

 

בתחום האסתטיקה, למטופלים מתעניינים בהלבנת שיניים, מוצעות האפשרויות לערוך את הפרוצדורה במרפאה על ידי מכשיר להלבנת שיניים מבוסס טכנולוגיית לד או בבית המטופל, על ידי לקיחת מידות לסדי הלבנת שיניים מותאמים אישית לטיפול עצמאי פשוט. יש להיוועץ עם הרופא המטפל על מנת לבחור בחלופה המתאימה ביותר למקרה, כאשר אפשרות ההלבנה הביתית מציעה חזרה על הפעולה עד לתוצאה המבוקשת בעלות נמוכה יותר מהתהליך במרפאה.

 

במרפאתנו אנו דואגים לספק למטופלינו את רמת הטיפול הגבוהה ביותר בכל תחום ברפואת השיניים. בתחום טיפולי השורש, אנו גאים לשתף פעולה עם רופאים מומחים בעלי מוניטין מקצועי של 20 שנים בתחום התמחותם ואשר בבעלותם מכשירים וכלים מיוחדים, לטיפול במקרים מורכבים:

  • מכשיר טיפולי שורש דיגיטלי שנועד למדוד את אורך תעלת השורש בזמן הטיפול.  היתרון הוא מדידה מדויקת של התעלה ובכך מניעת צילום רנטגן שמונע מהמטופל לעבור חשיפה נוספת לקרינה.
  • מכשיר טיפולי שורש של חברת  X-Smart, אשר באמצעות פוצרים מיוחדים מטיטניום מאפשר- סיום את טיפול השורש בפחות מחצי הזמן של טיפול שורש רגיל, גישה קלה יותר לשורש, נקיון ואפקטיביות, רבה יותר משימוש עם פוצרים ידניים הנהוגים בשיטה הקלאסית ובכך משפר את סיכויי ההצלחה של טיפולי שורש וחידוש טיפולי שורש בפרט.
  • משקפי הגדלה עם מנורת לד המגדילים את משטח העבודה פי 3-4 ובאמצעותם, מומחה טיפולי השורש יכול לזהות פגמים שנוצרו בזמן העבודה ולתקנם באופן מיידי במקום.

 

במרפאת השיניים של ד"ר בבייב אנו מציבים רף גבוה בכל ההיבטים, כך שיחד עם ליווי צמוד, תומך וסבלני של צוותנו אנו מבטיחים למטופלינו טיפול רפואי ואנושי מסור, השקעת מאמצים מרובים בהענקת טיפול נעים ותוצאות מספקות הן למטופל והן לרופא המטפל.

 

 

ישראל, חולון, רבינוביץ 5 דירה 1
(מפה)
לקבוע תור
מפה - ישראל, חולון, רבינוביץ 5 דירה 1