+972 3-5510513
ישראל, חולון, רבינוביץ 5 דירה 1
(מפה)
9:00 - 18:00, 16:00 - 19:00
אורי
בבייב
מרפאת שיניים של ד\"ר בבייב
מרפאת שיניים
רבינוביץ 5 דירה 1
חולון
ישראל
+972 3 5510513
+972 3 5518283
דף הביתאודותנוצוות מרפאהתעודותצור קשרמאמריםלפני אחרי

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים, עושים במרפאה של ד"ר אורי בבייב!

 

הלבנת שיניים היא דבר שאנשים רבים מעוניינים בו, על מנת ליצור לעצמם מראה נאה במיוחד של הפה. ישנן שיטות רבות לביצוע של הלבנת שיניים, ומומלץ להתאים את השיטה לסוג השיניים. במרפאה של ד"ר אורי בבייב תוכלו לבצע הלבנת שיניים איכותית ומקצועית.

 

הלבנת שיניים - השיטות

 

ישנן שיטות רבות לביצוע של הלבנת שיניים. ישנן ערכות שניתן לקות בבתי מרקחת ולהשתמש בהן בבית, אולם הערכות הללו אינן מותאמות באופן אישי לכל מטופל, ולכן התוצאות שלהן אינן מושלמות. ישנם גם טיפולים מורכבים, אותם ניתן לבצע אצל רופאי שיניים מומחים, כמו הלבנת שיניים בלייזר, הלבנת שיניים באמצעות הזרקת חומרי הלבנה אל תוך השן, ועוד. אולם השיטה המומלצת ביותר למרבית האנשים, היא הלבנת שיניים ביתית אשר מותאמת באופן אישי לכל מטופל על ידי רופא השיניים. בשיטה זו, הרופא מתאים סד מיוחד עם חומר הלבנה, למבנה הלסת של המטופל. המטופל את הסדים המוכנים והמותאמים לו, וממשיך בטיפול בבית - כאשר במרבית המקרים מרכיבים את הסדים פעמיים ביום במשך 7-14 יום, על פי המלצת הרופא. שיטה זו מתאימה למרבית האנשים, בתנאי שאינם סובלים מעששת פעילה בזמן הטיפול. כמו כן חשוב לדעת שהלבנת שיניים פועלת רק על השיניים הטבעיות, ולא על סתימות וכתרים.

 

ד"ר אורי בבייב

 

המרפאה של ד"ר אורי בבייב היא מרפאת שיניים מקצועי ואיכותית, שבה תוכלו לקבל את כל טיפולי השיניים המורכבים והמתקדמים ביותר. ד"ר אורי בבייב עצמו הוא בעל ניסיון של כ-25 שנה בכל טיפולי השיניים, וכבר כ-20 שנה שהוא מבצע השתלות שיניים, טיפולי חניכיים ועוד כ-3 עד 4 פעמים ביום! ד"ר אורי בבייב מתמחה במגוון סוגי טיפול של הלבנת שיניים, ובאופן מיוחד – בהתאמה של סדי הלבנה אשר מותאמים למטופלים, להמשך טיפול בבית. במרפאה של ד"ר אורי בבייב תקבלו את היחס הטוב ביותר ואת הטיפול המקצועי ביותר, ותוכלו ליהנות מהלבנת שיניים איכותית, המותאמת בדיוק לצרכים שלכם.

 

רוצים לבצע הלבנת שיניים מקצועית ואיכותית? בואו לעשות זאת במרפאה של ד"ר אורי בבייב!

 

ישראל, חולון, רבינוביץ 5 דירה 1
(מפה)
לקבוע תור
מפה - ישראל, חולון, רבינוביץ 5 דירה 1